הסרת שיער בלייזר בפנים

אין דבר מציק יותר מאשר לקום בבוקר ולגלות שערה שצמחה לה על הלחי או על הסנטר. המרדף אחרי שערות בפנים הוא מטרד וכאשר ישנו פספוס בלכידת שערות, הדבר יכול לבלוט ולהשפיע על המראה, ליצור מראה גברי או פחות מטופח. לכן, ישנו חיפוש אחר הפתרון הטוב והנוח ביותר להסיר שיער בפנים. ישנן שיטות שונות לעשות זאת, כאשר גילוח כמובן אינו מומלץ כי השערה צומחת במהירות כשהיא עבה וכהה יותר מהקודמת. ישנן שיטות נוספות כמו אפילציה שנעשית בעזרת מחט חשמלית דקה אך זו שיטה כואבת שאורכת זמן רב. השיטה שנחשבת היום ליעילה במיוחד היא הסרת שיער בלייזר בפנים. קרן הלייזר מאפשרת להסיר שערות על פני שטחים גדולים או קטנים ולכן טובה גם לטיפול בפנים.

הסרת שיער בלייזר בפנים בעזרת מכשור מתקדם

הסרת שיער בלייזר בפנים דורשת עבודה עדינה שתסיר את השערה או השערות באופן ממוקד ומדויק מבלי לפגוע בעור מסביב. היום ישנו מכשור חדשני בו במכשיר אחד ישנם ראשים בגדלים שונים המתאימים לשטחים בסדרי גודל שונים, החל משטח גדול כשמדובר בהסרת שיער בגוף ועד שטח מצומצם מאוד כפי שנדרש בפנים. ישנו אפילו ראש קטן במיוחד המתאים להסרת שיער השפם, שיער מיותר בגבות או באוזניים. הסרת שיער בלייזר בפנים מתאימה היום בזכות ההתפתחות הטכנולוגית לכל שילובי העור והשיער. גם היום ההסרה תהיה קלה יותר בשילוב בין שיער כהה לעור בהיר אך ההתקדמות מביאה לכך שגם שיער בהיר על עור כהה יחסית יהיה מוסר.

מה חשוב לבדוק לפני הטיפול?

כשאתם או אתן מחפשים/ות מקום המציע הסרת שיער בלייזר בפנים כדאי לבדוק שזהו מקום מורשה לבצע את הטיפול, שהמטפל הוא בעל הכשרה בטיפול בלייזר והוא בעל ניסיון בכך. כדאי להתרשם באופן כללי מהמקום, לראות מהו המכשיר באמצעותו נעשה הטיפול ולבקש הסבר איך הטיפול נעשה ואיך המכשיר עובד, כמו גם האם הוא מתאים גם להסרת שיער בהיר אם הדבר רלוונטי עבורכם. חשוב לראות שזהו מקום רציני, מקצועי ואמין שעושה כל שניתן כדי לתת ללקוחותיו את השירות הטוב ביותר, שניתן יחס אישי ושהזמינות היא גבוהה.

פיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים מציע מגוון טיפולי אסתטיקה בשיטות מתקדמות באמצעות מכשור חדשני ומטפלים מקצועיים. מוזמנים ליצור קשר.

הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים

שיער מיותר בפנים הוא עניין שנשים רבות לא מרגישות איתו בנוח ומתקשות לדבר עליו למרות שכמובן אין סיבה לכך: הדבר נפוץ הרבה יותר ממה שנדמה. הסיבה לכך שכל אחת שיש לה שיער מיותר בפנים חושבת שהיא לבד בעניין, היא שכולן ממהרות לטפל בכך ולהסיר את השיער המיותר. כדי שטיפול יחזיק לאורך זמן והעניין לא יהווה מטרד של ממש, חשוב לבחור בשיטת טיפול יעילה שנותנת שקט לטווח ארוך. הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים הפכה פופולארית ומבוקשת מאוד. ממש כמו הסרת שיער בגוף, גם כשמדובר על שיער הפנים הטיפול הוא יעיל.

כל היתרונות של הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים

הסרת שיער בלייזר בכלל התמקמה בין מספר השיטות היעילות ביותר להסרת שיער אם לא היעילה בהן. באמצעות שימוש בלייזר אפשר להסיר שיער באופן ממוקד ומדויק מבלי לפגוע באזור בו נמצאת השערה. בשל הדיוק הרב הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים היא מבוקשת. לנשים אין שיער פנים בולט בכמות גדולה. מדובר על שערה פה ושערה שם ולא בקובץ שערות צפוף. קרן הלייזר מזהה את הנקודה המדויקת בה נמצא זקיק השערה בגלל הפיגמנט הכהה ביחס לעור, המלנין. הטיפול הוא מהיר, לא כואב, יעיל ומחזיק לאורך זמן, בעיקר ביחס לשיטות אחרות.

האם הטיפול מתאים לכל שילובי העור והשיער

בעבר הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים ובכלל הסרת שיער בלייזר היתה יעילה משמעותית כאשר השילוב היה עור בהיר ושערה כהה. כאמור הריסת זקיק השערה בנוי על זיהוי המלנין שהופך את השערה לכהה. ככל שהשערה כהה ביחס לעור הזיהוי יהיה קל יותר. היום ישנו מכשור חדשני ומתקדם המצליח לזהות גם שערות בהירות, אפילו שערות בהירות על עור כהה יחסית. עם זאת, כנראה הטיפול יהיה מעט ממושך יותר אך הדבר אפשרי. כאשר אתן מחפשות מקום לעשות בו הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים ומפריעות לכן גם שערות בהירות, שאלו האם המכשור במקום מותאם גם להסרת שיער בהיר.

פיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים מציע הסרת שיער בלייזר לכל סוגי העור והשיער בזכות ציוד מתקדם וניסיון מקצועי.. מוזמנות ליצור קשר.

הסרת שיער בלייזר בפנים לנשים

עוד בנושא

קוסמטיקאית בחריש

קורס משולב למניקור ופדיקור

קוסמטיקאית בחריש

X LASER 4 MAX – המרצדס של המכשירים להסרות השיער

דילוג לתוכן