טיפול פיגמנטציה

ככל שאנחנו מתבגרים, העור הופך פחות חלק וצבעו הופך פחות אחיד. עם הזמן מופיעים על העור כתמי פיגמנטציה מסיבות שונות. הכתם הוא תוצאה של פיזור לא אחיד של המלנין, פיגמנט הנותן לעור את צבעו. כל עוד הוא מפוזר באופן אחיד לא יהיה כתם. במקומות בהם הוא מרוכז יווצרו כתמים. הכתמים מפריעים לאנשים רבים בגלל המראה הפחות צעיר וחיוני שהם יוצרים. היום ישנו טיפול פיגמנטציה שיכול להיות מורכב משיטות טיפול שונות. הטיפול מבהיר כתמים ואף מצליח להעלים אותם לגמרי. כתמי הפיגמנטציה מזוהים אמנם עם התבגרות העור והזדקנותו אך הם יכולים להופיע גם בגיל צעיר יותר בשל שינויים הורמונליים, למשל בגיל ההתבגרות או בזמן הריון.

טיפול פיגמנטציה- מהן שיטות הטיפול האפשריות?

טיפול פיגמנטציה צריך להיות מותאם לכל אחד באופן אישי. הדבר תלוי גם בסוג הכתם, הסיבה שבגללה נוצר ובכלל נתונים נוספים כמו סוג העור, מצבו, גיל המטופל ועוד. לכן, לא מומלץ לקנות ברשתות הפארם קרם מבהיר כתמים באופן אקראי. במקרה הטוב הוא לא יעשה שינוי ובמקרה הטוב יכול אפילו לעשות נזק. טיפול פיגמנטציה יכול להיות גם באמצעות משחות או קרמים אך כאלה שהותאמו לאחר הסתכלות ואבחון. שיטות נוספות הן כאלה המביאות לחימום האזור ובאופן מבוקר, להריסת תאי העור עם ריכוז המלנין וצמיחת תאי עור חדשים כמו פוטותרפיה או לייזר. שיטה אחרת היא פילינג המקלף את שכבות העור בהן ישנו הכתם, אך חשוב שיהיה פילינג עדין ולא כימי.

לפזר את הכתמים במקום מקצועי

טיפול פיגמנטציה על שיטותיו השונות הוא מבוקש במיוחד בגילאים מבוגרים אך כאמור לא רק. חשוב שהטיפול יתבצע במקום עם ניסיון רב בטיפולים מסוג זה. וודאו שהמטפלים עברו הכשרה והסמכה לסוג הטיפול, שמוצע לכם טיפול לאחר אבחון לפי סוג הכתם ובכלל בדיקה והתייעצות. בחרו מקום בו נעשה שימוש בציוד מתקדם שיהפוך את הטיפול ליעיל, ובעיקר מקום שנעים לכם לבוא אליו, שהוא זמין לכל שאלה ונותן לכם תחושה טובה. הצד האישי חשוב לא פחות מהצד המקצועי.

פיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים מציע מגוון טיפולים מתקדמים כמו טיפול פיגמנטציה במגוון שיטות ועושה זאת באופן מקצועי תוך מתן יחס אישי. מוזמנים ליצור קשר.

עוד בנושא

טיפול פנים אנטי אייג ינג

טיפול פנים אנטי אייג'ינג

מיצוק עור הגוף

מיצוק הגוף

טיפול פיגמנטציה

טיפולי פנים

דילוג לתוכן