מיצוק הגוף

מיצוק עור הגוף

מי מאיתנו לא רוצה עור חלק שלא הופך להיות מדולדל ורפוי עם הזמן? אין ספק שעור מוצק הוא חלק בלתי נפרד ממראה צעיר וחיוני יותר. אצל כולנו בסופו של דבר הגרביטציה מנצחת ויש צניחה של העור. הדבר ניכר בפנים, מה שיוצר לעיתים סנטר כפול ולחיים שקועות אך גם ביתר חלקי הגוף: בידיים, ברגליים ובבטן. בבטן עור נפול יכול להיווצר גם בעקבות לידות. היום ישנם טיפולים שונים של מיצוק עור הגוף והפנים. אם בעבר היו נדרשים לכך טיפולים מורכבים ופולשניים בצורת ניתוחי מתיחה, היום ישנן דרכים פשוטות ועדינות הרבה יותר כדי להגיע לתוצאה דומה.

מיצוק עור הגוף- שיטות טיפול שונות

כל עוד אנחנו צעירים, הגוף שלנו מייצר חומרים שמסייעים לעור להיות יציב ומחובר היטב לרקמת השרירים והשלד וכך להיראות חלק ומתוח. ככל שאנו מתבגרים פחות ופחות מאותם חומרים חיוניים מיוצרים וכך העור עם הזמן הופך רפוי. אותן שיטות טיפול גורמות לתהליך של מיצוק עור הגוף בחזרה באופן טבעי ע"י עידוד ייצור אותם חומרים חיוניים ובראשם קולגן. ישנן מספר שיטות אשר מבוססות על עיקרון דומה: חימום אזור באופן מבוקר כדי שיהיה בו הרס קל של תאי עור ושל הקולגן שישנו וע"י כך יהיה ייצור מוגבר של קולגן כך שהעור באותו אזור יהיה מוצק יותר. שיטות אלה יכולות להיות טיפול בגלי רדיו, פוטותרפיה (טיפול באמצעות אור), טיפול באמצעות לייזר. כולן נעשות באמצעות מכשיר עם ראשים מתחלפים כך שניתן לשלוט בעוצמת הקרן הנפלטת ממנו.

לעבור את הטיפולים במקום המתמחה בתחום

אמנם שיטות מיצוק עור הגוף אינן שיטות פולשניות ונעשות באמצעות מכשיר מתאים באופן חיצוני, אך בהחלט נדרשים הכשרה, ידע וניסיון של המטפל כדי לטפל בצורה הטובה ביותר. כחלק מהטיפול עליו לאבחן את המטופל ולראות מהי שיטת הטיפול הטובה ביותר עבורו. חשוב שעוצמת קרן הלייזר, האור או הגלים האלקטרו מגנטיים יתאימו לעורו של המטופל, למצבו ולמידת המיצוק הנדרשת. היום ישנו מכשור מתקדם בו ניתן להתאים את עוצמת האור או הגלים הנפלטים ממנו, זאת בניגוד לעבר בו היתה עוצמה אחידה והיה נדרש לוודא שהעור לא מתחמם יתר על המידה. חשוב לבחור מקום אמין ורציני הפועל באופן מקצועי ונותן לכל לקוח יחס אישי.

פיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים מציע מגוון טיפולים למיצוק העור וטיפולי קוסמטיקה בכלל ועושה זאת במקצועיות ותוך מתן יחס אישי ללקוח. מוזמנים ליצור קשר.

מיצוק עור הגוף

עוד בנושא

מקלחון שיזוף

מקלחון שיזוף

X LASER 4 MAX – המרצדס של המכשירים להסרות השיער

טיפולי מניקור רפואי / קלאסי ועוד

דילוג לתוכן