מניקור פדיקור

פדיקור מניקור

שמירה על מראה אסתטי של כפות הידיים וכפות הרגליים מעסיקה את כולנו באופן כזה או אחר. כל אחד כמעט מקפיד לשמור על ציפורניים נקיות ובאורך המתאים. יש המסתפקים בקיצוץ הציפורניים ובכך מסתיים העניין עבורם. יש מי שרוצה להאריך את ציפורניו ולתת להן מראה צבעוני. ניתן אמנם לגדל ציפורניים, לנסות לשמור על צורתן ולמרוח לק באופן עצמאי, אך אין ספק שהדבר נוח ויעיל הרבה יותר כשהוא מתבצע ע"י איש מקצוע בתחום. כך גם לגבי ציפורני כפות הרגליים. טיפולי פדיקור מניקור הפכו פופולאריים היום מאוד. במיוחד נשים (אם כי לא רק) מקפידות להגיע לטיפול מניקור או כזה המשלב מניקור ופדיקור יחד.

איך נעשה טיפול פדיקור מניקור

יש מספר דרכים לביצוע טיפול פדיקור מניקור, הדבר תלוי במצב הציפורניים ובמראה שרוצים לקבל. כדי ליצור אורך וצורת ציפורן מתאימים, לרוב הטיפול יתחיל בביצוע בניה. בניית ציפורניים מגנה על הציפורן הטבעית ומאפשרת לה לצמוח. הטיפול בכל מקרה יתחיל בגזירת עור עודף סביב הציפורן כך שיתקבל מראה נקי ואסתטי. המשך הטיפול הוא ביצוע בניה. הבניה תקושט או תיצבע על פי דוגמה שבוחרת המטופלת. לרוב לאחר מספר חודשים בהם הציפורניים גדלו מספיק מעדיפות מטופלות רבות לחזור לציפורניים הטבעיות שלהן ולמרוח עליהן לק ג'ל עמיד. טיפולי ההמשך יהיו בעיקר סידור הציפורניים והחלפת הדוגמה שעל גביהן כך נעשה גם לגבי ציפורני כפות הרגליים בפדיקור.

טיפולי מניקור ופדיקור- לא רק למטרת יופי

אמנם לרוב טיפולי פדיקור מניקור נעשים למטרת שמירה על מראה אסתטי של ציפורני פכפות הידיים והרגליים אך לא רק. פדיקור ומניקור רפואיים מטפלים בבעיות שיכולות להיווצר בעקבות צמיחה לא תקינה של הציפורניים כמו ציפורן חודרנית, ציפורניים שבורות או סדוקות, עור יבש סביב הציפורניים. טיפולי פדיקור מיוחדים נעשים אצל סוכרתיים ועוד. לכן, כאשר מחפשים מקום לעשות בו פדיקור מניקור, כדאי לבדוק שהמקום מתמחה בתחום, ומציע גם מניקור ופדיקור רפואי. הדבר מבטיח מיומנות וביצוע הטיפול באופן יסודי ומדויק.

פיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים מציע בין היתר טיפולי מניקור ופדיקור קלאסיים ורפואיים ועושה זאת באופן המקצועי ביותר. מוזמנים ליצור קשר.

מניקור פדיקור

קורס מניקור פדיקור

כפות הידיים הן אזור בולט הנראה היטב בכל פעולה שנעשה. הציפורניים הן הדובדבן כל עוד הן מטופחות. לכן, מניקור הפך להיות טיפול שהוא כמעט חובה ונשים רבות מקפידות לעבור אותו על בסיס קבוע. גם פדיקור הוא טיפול שתופס פופולאריות, במיוחד בתקופת הקיץ. לכן, התמקצעות בתחום מניקור פדיקור נותנת מקצוע מבוקש מאוד. כל עוד המניקוריסט/ית הם טובים במה שהם עושים, לקוחות יזרמו אליהם כמעט ללא מאמץ שיווקי ויגיעו מפה לאוזן. בשל כך, קורס מניקור פדיקור שיועבר במקום מקצועי, קורס שילמד אתכם את כל רזי המקצוע עד לפרטים הקטנים ביותר הוא השקעה כדאית.

קורס מניקור פדיקור- כשאמנות וקוסמטיקה נפגשים

קורס מניקור פדיקור מתאים מאוד הן למי שמגיע אליו מתוך אהבה לתחום הקוסמטיקה וטיפוח והן מתוך אהבה לאמנות. מניקור במיוחד יכול להיות אמנות של ממש. אפשר לראות אין ספור סרטונים בהם מוצגות דוגמאות יפהפיות של ציפורניים, כולל ציורים וקישוטים. עם זאת, לא כל מניקוריסטית חייבת להיות ציירת אך אם האהבה לאמנות וציור קיימת הדבר יכול רק להוסיף. קורס מניקור פדיקור מתאים לכל מי שאוהב את התחום אך יותר מכל אוהב אנשים. טיפול מניקור הוא זמן הפוגה עבור אנשים רבים, ממש כמו ביקור במספרה. לכן, מניקוריסטית צריכה קודם כל לאהוב אנשים, להיות נעימה ולהקרין אנרגיות חיוביות. הפן המקצועי יילמד כולו בקורס.

מה כולל הקורס?

קורס מניקור פדיקור המועבר בפיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים כולל 12 מפגשים אינטנסיביים בהם ילמדו המשתתפים כל מה שצריך לדעת כדי להיות מניקוריסטים ופדיקוריסטים. הקורס מיועד למספר תלמידים מצומצם כך שניתן יחס אישי לכל משתתף תוך למידת הדברים בבצורה יסודית. בקורס ילמדו המשתתפים את שיטות הטיפול השונות כמו בניית ציפורניים, לק ג'ל ועוד. נלמד השימוש במכונה והוא מתורגל היטב. הקורס מועבר ע"י מניקוריסטים/ פדיקוריסטים בעלי ניסיון רב בתחום ובאופן מרוכז כך שתוך זמן קצר יוכלו המשתתפים לעשות את צעדיהם הראשונים בתחום ולהקים עסק משלהם. העיסוק בתחום נוח מאוד וגמיש, זאת לצד האפשרות לרווחים יפים מאוד ולעצמאות כלכלית מוחלטת.

פיפא המרכז לטיפולי יופי ואסתטיקה מתקדמים מציע מגוון טיפולים ואף מעביר קורס מניקור פדיקור מקצועי הנותן את כל הכלים לצאת לדרך. מזמנים ליצור קשר.

מניקור פדיקור

עוד בנושא

מיצוק עור הגוף

מיצוק הגוף

הסרת שיער בלייזר

קוסמטיקאית בשרון

קוסמטיקאית בשרון

דילוג לתוכן